herb LKS Chałupki
LKS Sparta Babice   LKS Chałupki

2010-05-08, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Porażki ciąg dalszy Kolejny rywal Sparty to dobrze grające Chalupki. Tym razem przyszło jednak grać przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Od pierwszej minuty goście przy pierwszym kontrataku wywalczyli rzut wolny i jak się okazało świetnie otworzył się dla nich mecz gdyż wykorzystali stały fragment gry, zdobywając gola. Chałupki kontrolowali grę ale Sparta zaczęła nabierać coraz większej przewagi. Świetną okazję miał Damian Lorenc który nie trafił do siatki po wrzutce z lewego skrzydła. 0-1 do pierwszej połowy. W drugiej połowie Babice zaczęły się śpieszyć ale nie wykorzystali dogodnych sytuacji bramkowych. Jednak goście jeszcze nie składali broni i nadal byli bardzo groźni i nie odpuszczali. Ich zaangażowanie okazało się jednak opłacalne gdyż wykorzystali sytuacje kiedy piłka wyślizgnęła się z rąk bramkarza i mamy 0-2. Mimo to Sparta ciągle atakowała. Gospodarzy jeszcze pragnęli zdobyć upragnione punkty i nadal walczyli. Opłaciło się ponieważ Jan Depta zdobył gola po jednej z akcji Babic pokonując bramkarza z bliskiej odległości. Mecz bardzo się zaostrzył, dużo fauli z obu stron a sędzia był zmuszony do pokazywania kartek. Babice mocno teraz przycisnęły przeciwnika ale to goście dobrze grali w obronie i nie dali sobie odebrać zwycięstwa.